Dzień Edukacji Narodowej

den 202214 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, zwany również Dniem Nauczyciela. Obchodzony jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej w 1773 roku.

Z racji tego święta, jak co roku uczniowie naszej szkoły wraz z Samorządem Uczniowskim przygotowali montaż słowno- muzyczny, a szkolny zespół Cheerleaderek zaprezentował ciekawy pokaz taneczny pod kierunkiem pani Iwony Milczek- Hejnar.

Utwory muzyczne wykonali: Kinga Zajdel, Karolina Fiedeń, Jakub Żurawicz, Wiktoria Kapelan, Dagmara Nawrocka.
Ten dzień był również okazją do wręczenia Nagrody Dyrektora wyróżnionym nauczycielom i pracownikom administracji szkolnej.
Wszyscy nauczyciele oraz Dyrekcja , a także pracownicy administracji otrzymali słodki upominek i serdeczne życzenia.

Dekorację przygotowały i wykonały: pani Agata Paradysz i pani Halina Szpiłyk.

Opracowała Iwona Milczek- Hejnar