Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

Konkurs z języka angielskiego

konkurs angielski 202411.06.2024 r. zakończył się drugi etap konkursu z języka angielskiego. Konkurs składał się z etapu pisemnego i ustnego. Wzięło w nim udział 10 uczniów z klasy II TA/TF oraz z klasy II TŻ.

Czytaj więcej...

Uczniowie ZSP Nr 2 im Ks. Stanisława Szpetnara uczestniczyli w obchodach 105. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

swieto niepodleglosci 2023Święto Niepodległości w Polsce to okazja do celebrowania ducha patriotyzmu, jedności narodowej i narodowej dumy. Święto 11 Listopada upamiętnia odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku po 123 latach zaborów. Stanowi symbol zwycięstwa oraz odrodzenia Ojczyzny i Narodu.

Czytaj więcej...

Szkolenie cukiernicze

szkolenie cukiernicze 2023W dniu 18.10.2023 r. uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodzie cukiernik u pana Arkadiusza Deptucha, brali udział w szkoleniu cukierniczym. Pod okiem mistrzów uczyli się wykonywać mono porcje, dekorować różne ciasta oraz poznawali tajniki przygotowania i dekoracji tortów.

Czytaj więcej...

Praktyki branżowe w Portugalii

portugalia 202318.04.2023 r. odbyło się spotkanie z uczniami oraz ich rodzicami, którzy wyjadą w czerwcu do Portugalii na praktyki branżowe w ramach projektu Ja w Europie - marzenia się spełniają.

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej

den 202214 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, zwany również Dniem Nauczyciela. Obchodzony jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej w 1773 roku.

Czytaj więcej...

Profilaktyka w szkole

profilaktyka 2022W dniu 18 maja odbyły się w naszej szkole warsztaty mające na celu poszerzenie wśród uczniów wiedzy dotyczącej rozwiązywania konfliktów na drodze mediacji.

Czytaj więcej...

...

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł były Dyrektor naszej szkoły - Ś.P. Kazimierz Prajsnar - Dyrektor Szkoły w latach 1975-1986. Dziś nasze współczucie okazujemy wszystkim, których ta śmierć dotknęła, łącząc się w smutku.

nekrolog k prajsnar 2022

Otrzęsiny klas I

otrzesiny 202114 października odbyły się Otrzęsiny klas I, które zostały przygotowane przez wychowawców i uczniów klas II.

Czytaj więcej...

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

rozpoczecie roku 2021 221 września 2021 roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie rozpoczęli kolejny rok szkolny. Z tym dniem funkcję Dyrektora szkoły objął Pan Bogdan Skotnicki.

Czytaj więcej...

Powitanie Dyrektora ZSP Nr 2 Pana Bogdana Skotnickiego

Od 1 września 2021 r. funkcję Dyrektora Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 im. Ks. Stanisława Szpetnara pełni

Pan Bogdan Skotnicki.

Panie Dyrektorze!

W imieniu Rady Pedagogicznej oraz całej społeczności szkolnej życzymy Panu owocnej współpracy z nauczycielami w poczuciu wspólnej odpowiedzialności za dobro naszych uczniów, a także poczucia dumy z własnego udziału w kształtowaniu przyszłości młodych pokoleń Polaków.

Życzymy również wielu osiągnięć w pracy zawodowej oraz uznania w środowisku lokalnym.

Życzymy nieustających powodów do dumy z osiągnięć uczniów i absolwentów szkoły, stałego wsparcia od kadry pedagogicznej oraz pracowników administracji i obsługi aby nasza szkoła mogła kontynuować swoje wieloletnie już tradycje dobrego kształcenia zawodowego.

Panie Dyrektorze! Życzymy wszystkiego najlepszego na nowym etapie Pana życia zawodowego i życia szkoły!

Podziękowanie

W tym tygodniu otrzymaliśmy z Fundacji DZIECI AFRYKI podziękowanie za udział w Akcji Misyjnej – „Kosmetyki do Afryki”, która realizowana była we współpracy ze Zgromadzeniem Sióstr Opatrzności Bożej w Kamerunie.

Czytaj więcej...

EB Dark Mode