Akcja Misyjna „Wyślij pączka do Afryki 2024” w naszej szkole

akcja misyjna II 202428 lutego 2024 r. nasza szkoła, po raz kolejny, wzięła udział w Ogólnopolskiej Akcji Misyjnej „Wyślij pączka do Afryki 2024” organizowanej przez Fundację Kapucyni i Misje z Krakowa.

W tym dniu Szkolny Wolontariat Misyjny – Grupa RAFIKI wraz z młodzieżą z klasy 5 TA/TF i 5 TŻ przygotowali dla całej społeczności szkolnej „Słodki dzień”, by w ten sposób, tym razem podarować afrykańskim dzieciom zdrowie, zapewniając im pomoc w szpitalu prowadzonym przez brata Macieja Jabłońskiego, ciepły posiłek oraz czystą wodę z kolejnej nowo budowanej studni w Afryce. Zebrane środki w kwocie 560 zł zostaną przekazane wyżej wymienionej fundacji.

Jesteście Wspaniali!!!
Dziękujemy Wszystkim, którzy wspomogli to misyjne dzieło.
Razem możemy więcej!!!

Opracował koordynator akcji i opiekun Grupy Rafiki:
Wojciech Bazan