Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

turniej wojewodzki cukiernik 2024

Konkurs fryzjerski

jesienne metamorfozy 2023Kolejna edycja szkolnego konkursu fryzjerskiego JESIENNE METAMORFOZY już za nami. W dniu 8 listopada 2023 r. w naszej szkle odbył się konkurs fryzjerski, zorganizowany dla uczniów klas technikum pt. „Co jesień w upięciach niesie”.

Do konkursu zgłosiło się ośmiu zawodników, którzy zaprezentowali swoje umiejętności przed Komisją Konkursową w składzie:

- mistrz w zawodzie Agata Gierlach salon fryzjerski KATRIN Krosno,
- mistrz w zawodzie Jolanta Lubaś studio fryzur ESTILLO Krosno,
- pracownik OHP pani Jolanta Ochęduszko,
- Przewodnicząca Komisji pani wice-dyrektor Agata Betlej

Jury oceniło i przyznawało punkty za: kreatywność w tworzeniu fryzur, organizację stanowiska, estetykę i dokładność w tworzeniu fryzur, spójność stylizacji, fryzury, makijażu, artyzm w tworzeniu fryzury.

I miejsce - Aleksandra Gmitrzyk kl. II TA/TF
II miejsce – Magda Szmyd kl. IV TF
III miejsce – Dagmara Nawrocka kl. IV TF
Wyróżnienie – Wiktoria Kapelan kl. IV TF

Nagrody ufundowane przez panią Justynę Drozd-Czyżowską, Radę Rodziców i Gabinet kosmetyczny COCO wręczył pan dyrektor Bogdan Skotnicki, który podziękował nauczycielom zawodu za przygotowanie uczniów i organizację konkursu, komisji konkursowej za pracę oraz zawodnikom za zaangażowanie i rozwijanie swojej pasji zawodowej i talentu.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy sukcesu!

opracowała: Aneta Nowotyńska

EB Dark Mode