Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

ZSP2 oferta 2024 2025 baner

Piknik Charytatywny dla Izy

piknik charytatywny 2023W dniu 08.06.2023 r. w Niżnej Łące w Stajni Kaflówka odbył się piknik, dochód z którego został przekazany na leczenie naszej uczennicy. Izabela Zych zmaga się z ciężką białaczką szpikową.

Z tej okazji przygotowaliśmy stoisko ze słodkimi wypiekami. Ciasta przygotowali:
- nauczyciele: Agata Betlej, Małgorzata Mercik, Elżbieta Jaracz , Alicja Kus
- uczniowie: Angelika Zięba, Wiktoria Godek, Karolina Świrad, Agnieszka Źrebiec, Sylwia Petka, Zofia Kwiatanowska(IIITA/TŻ), Karolina Gierlach, Patrycja Król, Daniel Jastrząb (absolwenci klasy IV TA/TŻ)
- obsługa stoiska: Anna Delikat, Zuzanna Dubiel, Nikola Gondela ( absolwentki klasy IV TA/TŻ)
- Vouczery na darmowe lekcje języka angielskiego przekazała pani Iwona Milczek Hejnar
- „worek dobrych życzeń” wraz z uczniami naszej szkoły przygotowała pani Grażyna Litwin.

Bardzo duże podziękowania należą się organizatorom a w szczególności pani Marcie Paczosie- Zdunek, właścicielom Stajni Kaflówka, wszystkim ludziom dobrego serca, którzy wsparli finansowo to dzieło. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie Izy, której życzymy bardzo szybkiego powrotu do zdrowia.

opracowanie: Alicja Kus

EB Dark Mode