Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Piknik Charytatywny dla Izy

piknik charytatywny 2023W dniu 08.06.2023 r. w Niżnej Łące w Stajni Kaflówka odbył się piknik, dochód z którego został przekazany na leczenie naszej uczennicy. Izabela Zych zmaga się z ciężką białaczką szpikową.

Z tej okazji przygotowaliśmy stoisko ze słodkimi wypiekami. Ciasta przygotowali:
- nauczyciele: Agata Betlej, Małgorzata Mercik, Elżbieta Jaracz , Alicja Kus
- uczniowie: Angelika Zięba, Wiktoria Godek, Karolina Świrad, Agnieszka Źrebiec, Sylwia Petka, Zofia Kwiatanowska(IIITA/TŻ), Karolina Gierlach, Patrycja Król, Daniel Jastrząb (absolwenci klasy IV TA/TŻ)
- obsługa stoiska: Anna Delikat, Zuzanna Dubiel, Nikola Gondela ( absolwentki klasy IV TA/TŻ)
- Vouczery na darmowe lekcje języka angielskiego przekazała pani Iwona Milczek Hejnar
- „worek dobrych życzeń” wraz z uczniami naszej szkoły przygotowała pani Grażyna Litwin.

Bardzo duże podziękowania należą się organizatorom a w szczególności pani Marcie Paczosie- Zdunek, właścicielom Stajni Kaflówka, wszystkim ludziom dobrego serca, którzy wsparli finansowo to dzieło. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na leczenie Izy, której życzymy bardzo szybkiego powrotu do zdrowia.

opracowanie: Alicja Kus

EB Dark Mode