XIV Krośnieńskie Pola Nadziei

pola nadziei 2023„Tam, gdzie jest nadzieja, tam jest życie. Takie myślenie dodaje nam odwagi i sprawia, że znów stajemy się silni.” /Anne Frank/
Tradycyjnie, w Niedzielę Palmową odbyła się akcja charytatywna zorganizowana przez Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum „Krośnieńskie Pola Nadziei”.

W ramach tej akcji z naszej szkoły kwestowali wolontariusze: Marzena Witkowska, Marcelina Betlej, Nikola Wilk, Samanta Zbylut, Klaudia Dufaj, Alicja Stefan, Kinga Zajdel, Karolina Fiedeń, Zuzanna Węgrzyn, Jakub Szałankiewicz, Oliwier Samonek, Joanna Podstawska, Pani Dorota Wais – wychowawczyni z 9-10 OHP Krosno oraz Pani Grażyny Litwin.
Papierowe żonkile wykonały uczennice: Wiktoria Pabisz, Magdalena Krajewska, Emilia Wilk, Weronika Majchrowicz-Gajda.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i darczyńcom za solidarność, życzliwość, uśmiech i dar serca dla potrzebujących.

opiekun SKW Grażyna Litwin