Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Szkolny Konkurs Fryzjerski

szkolny fryzjerski 202324 lutego 2023 r. klasa I F brała udział w Szkolnym Konkursie Fryzjerskim. Organizatorem konkursu był ZSP Nr 2 w Krośnie im. Ks. Stanisława Szpetnara i 9-10 Hufiec Pracy w Krośnie.

Tematem konkursu były „Dodatki do fryzur na każdą okazję w kategoriach: fryzura dzienna, fryzura wieczorowa, fryzura ślubna”.
Uczniowie mieli za zadanie podzielić różne dodatki, ozdoby, dopinki na poszczególne kategorie i wyeksponować je poprzez krótkie opisy. Ocenie podlegały: pomysłowość, oryginalność, estetyka, całościowy wygląd ekspozycji.

Komisja w składzie: przewodnicząca – z-ca dyrektora pani Agata Betlej, członkowie: pani Barbara Kozdraś, pani Barbara Lągawa – Dereń, pani Jolanta Ochenduszko wybrała najciekawsze i oryginalne podziały dodatków nagradzając:
I miejsce – K.Różowicz;
II miejsce – D.Głód;
III miejsce – A.Tutak.

Młodzież klasy 1 F miała możliwość oddania głosu i wyróżnienia 1 pracy. Wyróżnienie to przypadło ucz. G. Żyła.
Uczniowie, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca otrzymali nagrody rzeczowe, które wręczał dyrektor szkoły Bogdan Skotnicki. Ponadto każdy uczestnik otrzymał dyplom uczestnictwa w konkursie i ocenę z przedmiotu zawodowego fryzjerskiego. 9-10 Hufiec Pracy ufundował dla całej klasy wyjście do K 15 w Krośnie.

opracowanie:
Barbara Kozdraś
Barbara Lągawa - Dereń

EB Dark Mode