Aktualności
Covid-19


fb youtube flickr pinterest

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia’ 2022

apel 2022W dniu 21 grudnia 2022 r. dla całej społeczności naszej szkoły odbył się Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Grupa wokalna „Dream” pod kierunkiem p. Wojciecha Bazana oraz młodzież z Ukrainy pod opieką p. Kateryny Statsenko i p. Neli Kaluhiny przedstawiła program świąteczny: „Pod dachem tkliwej kolędy, Bóg rodzi się w człowieku”. Była to wspaniała okazja do przybliżenia tradycji śpiewania kolęd, pastorałek, shchedrivek i piosenek świątecznych w kulturze polskiej i ukraińskiej oraz wprowadzenia wszystkich w świąteczną atmosferę.

Opracował opiekun Grupy wokalnej „Dream”:
Wojciech Bazan

EB Dark Mode