Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Fryzjerski czerwiec

fryzjerstwo relacja 2022W dniu 02.06.2022 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w czesaniu fryzur do sesji zdjęciowej dla członków grupy Klaszcz Głośniej, zrzeszającej osoby z niepełnosprawnością intelektualną.

Osoby, które miały wykonane fryzury i makijaże, uczestniczyły w sesji zdjęciowej.

Kolejnym wydarzeniem dla uczniów naszej szkoły (grupa zawodowa fryzjer) było uczestnictwo w Pikniku Rodzinnym w dniu 12.06.2022 r. Uczniowie wykonali zabawne fryzury oraz malowanie twarzy. Malowanie twarzy cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Na twarzach dzieci pojawiała się radość i uśmiech. Był to dzień pełen wrażeń i niespodzianek, a dobry humor dopisywał każdemu.

Dnia 14.06.2022 r. po raz kolejny uczniowie naszej szkoły, kształcący się w zawodzie technik usług fryzjerskich, wyjechali do Domu Pomocy Społecznej zakonu Bonifratów w Iwoniczu w celu wykonywania strzyżenia, modelowania, farbowania oraz układania fryzur. Zarówno kobiety jak i mężczyźni korzystali z usług, które sprawiły im ogromną radość.

opracowanie: Celina Lula

EB Dark Mode