Pierniczki dla krośnieńskiego hospicjum

pierniczki 2021W tym roku (2021) po raz dwunasty zaangażowaliśmy się w akcję „Pierniczki dla krośnieńskiego hospicjum”. Już od października młodzież z klas gastronomicznych pod opieką nauczycieli przygotowywała pierniczki. Tradycyjnie do akcji włączyli się krośnieńscy piekarze i cukiernicy.

Dziękujemy darczyńcom:
* Cukiernia „JAGUSIA” s.c. Arkadiusz Deptuch w Krośnie,
* Cukiernia – Handel Artykułami Wielobranżowymi – Krzysztof Buczek w Głowience,
* Piekarnia s.c. – Wiesława i Jerzy Sajdakowie w Zręcinie,
* Cukiernia „JEDLICZE” – Grzegorz Nowak,
* Cukiernia „ANIA” Wypiek i Sprzedaż Ciast – Anna Kijek, Józef Frużyński w Chorkówce,
* Cukiernia Joasia - Piotr Lech w Krośnie,
* Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Marek Kiełtyka w Łężanach,
za przygotowanie pierniczków i Pani Marcie Urbanowicz-Matelowskiej - kierownikowi biura Cechu Rzemiosł Różnych w Krośnie za koordynowanie akcji z ramienia Cechu. Za ofiarowane pierniczki dziękujemy również Pani Dorocie Cząstce, dyrektor RCKP w Krośnie.
Pięknie zapakowane pierniczki przekazaliśmy wolontariuszom z Jedlicza, Tarnowca, Turaszówki, ZSP nr 5 w Krośnie, SP nr 10 w Krośnie.
Wolontariusze z Naszej Szkoły w dniu 5 grudnia rozprowadzali pierniczki przed kościołem oo. Franciszkanów w Krośnie. Łącznie zebraliśmy 1872, 16 zł.
Dziękujemy wszystkim darczyńcom, bo dzięki waszej hojności nasza akcja wciąż się rozwija i daje radość tym, którzy wkładają serce i czas by ją przygotować, a pensjonariuszom Krośnieńskiego Hospicjum ulgę w cierpieniu.

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza: Grażyna Litwin