Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Lekcja na sportowo!

lekcja na sportowo 2021W naszej szkole odbyła się promocyjna akcja koszykówki. Na zaproszenie nauczycieli WF, podczas pokazowej lekcji z koszykówki, 1-ligowi zawodnicy zaprezentowali wysoki poziom umiejętności technicznych.

Odbyły się również pokazowe mecze koszykarzy ze szkolną reprezentacją ZSP nr 2 oraz nauczycielami popularnego Szpetnara, którzy próbowali nadążać za młodszymi graczami. Dużo zabawy, śmiechu, ale również trochę nauki tego popularnego w Krośnie sportu.

EB Dark Mode