Rok Szkolny 2014/2015

Rok Szkolny 2014/2015

Warsztaty zdobienia pierników

pierniki warsztaty 2022W dniu 20 grudnia 2022 r. młodzież klasy II TŻ, wraz z nauczycielami przedmiotów gastronomicznych, gościła na swoich zajęciach grupę uczniów ze Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Krośnie na warsztatach cukierniczych.

Celem spotkania było podtrzymanie tradycji bożonarodzeniowych. Każda grupa uczniów miała do ozdobienia lukrem królewskim po trzy pierniki wypieczone przez uczniów klasy II F/K.
Atmosfera podczas zabawy związanej z dekorowaniem była bardzo miła. Młodzież chętnie uczestniczyła w warsztatach, słuchając rad i wskazówek udzielanych przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły.
Efekty pracy można obejrzeć w załączonej galerii.

Opracowały E. Matusz, A. Paradysz