Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Rok Szkolny 2013/2014

Magiczny Dzień Kobiet

W dniu 7 marca 2014r. pracownie fryzjerskie w naszej szkole zmieniły się w „magiczne miejsce”.  Z okazji Dnia Kobiet  dla wszystkich Pań przygotowana została  wyjątkowa oferta.  W pracowniach fryzjerskich naszej szkoły Panie mogły skorzystać  z usług fryzjerskich i kosmetycznych.

Uczennice wraz z nauczycielami zawodu wykonywały pielęgnacyjne zabiegi włosów i dłoni oraz piękne fryzury dzienne i okazjonalne,  wśród których królowały loki, plecionkii fantazyjne warkocze. Całość dopełniał odpowiednio dopasowany makijaż oraz manicure.

Dodatkową atrakcją w tym dniu był pokaz profesjonalnego makijażu wykonany przez przedstawicieli firmy kosmetycznej Avon i Oriflame oraz pokaz czesania fryzur ślubnych na żywo wykonany przez uczennice klasy III TF Paulinę Karaś i Mariolę Sikorę uczestniczki wojewódzkiego konkursu fryzjerskiego w Sanoku.

EB Dark Mode