Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Rok Szkolny 2013/2014

Uczniowie klasy IC na lodowisku

W dniu 07.02.2014r uczniowie klasy I C udali się wraz z wychowawcą panem Arturem Panasiem oraz z  wychowawczynią z ramienia ŚHP panią Moniką Górską na lodowisko miejskie. Celem przedsięwzięcia było nie tylko przyjemne spędzenie czasu na świeżym powietrzu, ale również doskonalenie techniki jazdy na łyżwach oraz integracja zespołu klasowego.

Przed wejściem na lód uczestnicy wysłuchali krótkiego instruktażu technicznego oraz zostali pouczeni w zakresie zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas zabawy. Przez dwie godziny uśmiech nie opuszczał łyżwiarzy, pomimo zdarzających się potknięć i upadków. Kiedy minął czas beztroskiej zabawy, młodzież w wyśmienitych humorach powróciła do szkoły.

EB Dark Mode