Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Rok Szkolny 2013/2014

XXIII Konkurs Kolęd i Pastorałek Pogranicza

17 stycznia 2014 r. w Sali widowiskowej Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie odbył się XXIII Konkurs Kolęd i Pastorałek Pogranicza. Wśród wykonawców były również dzieci i młodzież z Ukrainy, które dodatkowo przedstawiły Jasełka. W konkursie wzięło udział ponad 80 uczestników w czterech kategoriach wiekowych:

  • Kategoria I – Szkoły Podstawowe (kl. I – III)
  • Kategoria II – Szkoły Podstawowe (kl. IV – VI)
  • Kategoria III – Gimnazja
  • Kategoria IV – Szkoły Ponadgimnazjalne.

Zgodnie z regulaminem konkursu uczestnicy prezentowali jeden utwór z zarejestrowanym na płycie CD podkładem , bez dogrywanego wokalu. (kolęda tradycyjna, pastorałka lub piosenka bożonarodzeniowa) Powołana przez organizatorów Komisja Artystyczna oceniała wykonawców w oparciu o następujące kryteria: warunki głosowe, muzykalność, interpretacja, dykcja oraz ogólny wyraz artystyczny. W konkursie naszą szkołę reprezentowała Emilia Nowak (kl. I TF/C) pod kierunkiem P. mgr Wojciecha Bazana, która za wykonanie kolędy „Gdy śliczna Panna” otrzymała „Wyróżnienie”. Z uwagi na wysoki i niezwykle wyrównany poziom konkursu jest to dla nas miłe zaskoczenie dające wielką satysfakcję i jednocześnie mobilizujące do dalszej pracy.

Opracował:

mgr Wojciech Bazan

EB Dark Mode