Aktualności
Covid-19


fb youtube flickr pinterest

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

12 września 2022r. – spotkanie z artystą plastykiem z Ukrainy

lekcja w plenerze 2022Klasa 1 TŻ i klasa 1 TA/TF w ramach lekcji plastyki uczestniczyli w tworzeniu miejskich pejzaży w plenerze. Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z twórczością artysty plastyka pani Kateriny, która pracuje w Muzeum Rzemiosła w Krośnie.

Pani Katerina pokazała uczniom jak powstaje obraz od podstaw. Zabrała młodzież w wybrane zakątki krośnieńskiego rynku i przygotowała szkic ołówkowy architektury pod położenie farby. Tłumaczenie z języka ukraińskiego zapewniły młodzieży pani Katerina i pani Nela.

Opiekun : Barbara Lągawa - Dereń