Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

I Memoriał pamięci Krzysztofa Gierlasińskiego

Już rok minął jak pożegnaliśmy naszego kolegę, przyjaciela, nauczyciela, wychowawcę – Krzysztofa Gierlasińskiego. Chcemy uczcić jego pamięć na sportowo.

memorial 2022

Krzysztof kochał sport w każdej postaci, ale szczególnie w ostatnich latach chodził z kijami Nordic Walking oraz biegał. Brał udział w licznych imprezach tego typu prawie co weekend, bardzo często angażując młodzież z naszej szkoły oraz absolwentów, którzy pokochali taką formę aktywności.

Zapraszamy całą społeczność szkolną do aktywnego, sportowego wspomnienia Krzysztofa. W dniu 17 maja 2022 r we wtorek od godz. 9:00 na stadionie MOSiR-u w Krośnie przy ulicy Bursaki organizujemy zawody sportowe Nordic Walking oraz biegi sztafetowe wszystkich klas i pracowników szkoły.
Program zawodów:
1. 9:00 - przejście ze szkoły na stadion MOSiR-u (nauczyciele wraz z uczniami przejdą ulicami Krosna na stadion MOSiR-u)
2. 9:45 – rozpoczęcie Memoriału - wspomnienie Krzysztofa Gierlasińskiego (wspomną Krzysztofa nauczyciele i uczniowie, uczcimy też jego pamięć minutą ciszy)
3. 10:30 – biegi sztafetowe na bieżni 10 X 200 m uczniów i pracowników szkoły (każda klasa oraz pracownicy szkoły wystawią 10 osobowe drużyny do biegów sztafetowych)
4. 11:30 – zawody Nordic Walking dla całej społeczności szkolnej (wszyscy wspólnie przejdziemy wyznaczony dystans z kijami lub bez (prosimy o zabranie kijów z domu, jeżeli ktoś takie posiada)
5. 12:30 - podsumowanie współzawodnictwa sportowego Memoriału (drużyny otrzymają okolicznościowe dyplomy)

Nauczyciele wychowania fizycznego

EB Dark Mode