Aktualności
Covid-19


fb youtube flickr pinterest

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Półfinał powiatowej Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt

licealiada siatka 20193 grudnia 2019 r. w ZSE odbyła się powiatowa Licealiada gr. I w piłce siatkowej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły 3 szkoły: ZSN, ZSE i ZSP Nr 2 Krosno. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”.


Po zaciętym pojedynku drużyna naszej szkoły pokonała w tie-breaku koleżanki z „Naftówki” i tym samym zajęła II miejsce, awansując do turnieju finałowego. W drugim swoim meczu zawodniczki Szpetnara uległy gospodarzom z „Elektryka” 0:2.

Wszystkim naszym zawodniczkom serdecznie gratulujemy osiągniętego wyniku.

Naszą szkołę reprezentowały:
1. Bernaś Natalia II TA/TF
2. Krzywda Paula II TŻ/TTŻ
3. Wiktoria Głód III TF
4. Kuźnar Aleksandra III TF
5. Pernal Weronika III K/W
6. Zubel Natalia II F
7. Kubal Wiktoria II K/W

Opiekunem drużyny był Krzysztof Gierlasiński.