Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

X Jubileuszowa Majówka Misyjna’ 2019

majowka misyjna 2019We wtorek 14 maja 2019 r. Siostry Klawerianki i Wspólnota Misyjna „FURAHA”, Szkolny Wolontariat Misyjny – Grupa „RAFIKI” z naszej szkoły, której opiekunem jest P. Wojciech Bazan, Radio FARA, młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie – klasy fryzjerskie: I TF i III TF wraz z nauczycielem zawodu P. Lilianą Sawaryn przygotowali wspólnie X Jubileuszową Majówkę Misyjną pod hasłem: „I Ty możesz zmienić świat na lepszy”.


Gośćmi tegorocznego spotkania byli: ks. Stanisław Stanisławek, misjonarz z Kamerunu i Siostry Klawerianki z Nigerii.
Majówka odbyła się na Hali Widowiskowo – Sportowej w Krośnie przy ul. Bursaki 41 i była relacjonowana przez Rozgłośnię Archidiecezji Przemyskiej Radio FARA. Program obejmował: Spotkanie z Misjonarzem i Misjonarkami, Mszę Św., przedstawienie „Spragnieni miłości…”, losowanie nagród, wspólne zabawy oraz wiele innych atrakcji: Wystawę Misyjną, Kuchnię misjonarza, Afrykańską szkołę, Cukiernię Bambo, Targ pod Baobabem, Stoisko z pamiątkami misyjnymi, Fryzury Świata i Malowanie Twarzy.
W imprezie wzięło udział blisko 900 dzieci ze szkół podstawowych i młodzieży z gimnazjum województwa podkarpackiego i małopolskiego.

Opracował:
mgr Wojciech Bazan

EB Dark Mode