Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Magazyn Misyjny cz. 4 – Grupa RAFIKI w Radio FARA

magazyn misyjny 201917 stycznia 2019 r., młodzież z Grupy RAFIKI wraz z opiekunem i Siostrami Klaweriankami, spotkała się w Radio FARA w Krośnie, żeby nagrać kolejny odcinek audycji misyjnej pt. „Magazyn Misyjny”.

Tym razem w radiowym studio oprócz sióstr i opiekuna, zasiadły uczennice: Zofia Kubit, Kinga Rymarz i Gabriela Przybyła. Był to ich radiowy debiut, który mogą zapisać jako bardzo udany. A w programie, tym razem usłyszymy o sytuacji na misjach w Rwandzie, Republice Konga, Burndi, Birmie i Laosie. Audycja zostanie zaprezentowana na antenie Radio FARA w najbliższy poniedziałek 21 stycznia o godzinie 20.20. Serdecznie zapraszamy do jej wysłuchania.

Opracował:
Opiekun Grupy RAFIKI – Wojciech Bazan

EB Dark Mode