Aktualności


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Wigilia u Przyjaciół Misji – RAFIKI

rafiki wigilia 2017W dniu 13 grudnia br. odbyła się w naszej misyjnej grupie Wigilia. Zgodnie z tradycją, odmówiliśmy modlitwę, złożyliśmy sobie życzenia dzieląc się opłatkiem, zjedliśmy misyjne dania wigilijne oraz obdarowaliśmy się misyjnymi prezentami.

Spotkanie odbyło się w miłej i świątecznej atmosferze, na którym nie zabrakło również tematów związanych z misjami. Cieszymy się, że do naszej grupy doszły dwie nowe wolontariuszki Ewa i Oliwia.
Niech ten czas poprzedzający Święta Bożego Narodzenia będzie dla nas okazją, by wspomnieć, choćby w krótkiej modlitwie, wszystkich pracujących na misjach i tych pośród których pełnią swoją misyjną posługę, by w pokoju i radości mogli przeżywać Tajemnicę Bożego Narodzenia.

EB Dark Mode