Rok Szkolny 2014/2015
Covid-19


fb youtube flickr pinterest

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2014/2015

Zagraniczne staże w Hiszpanii!

stazeW dniu dzisiejszym Narodowa Agencja ogłosiła wyniki konkursu wznisków złożonych w ramach Akcji 1. Mobilność uczniów i kadry programu Erasmus+ Kształcenie i szkolenie zawodowe.
Wniosek złożony przez naszą szkołę ("Międzynarodowy dialog zawodowy") uzyskał akceptację wyżej wymienionej agencji.

W ramach projektu dziesięciu uczniów kształcących się obecnie w klasie pierwszej w zawodzie kucharz (ZSZ) i Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych oraz 4 nauczycieli (dwóch nauczycieli przedmiotów gastronomicznych i dwóch nauczycieli przedmiotów fryzjerskich) wyjedzie w lipcu 2016 r. (w przyszłym roku) na trzytygodniowe staże do Sewilli w Hiszpanii.

Stażyści nie ponoszą żadnych kosztów!

Dalsze informacje będą, na bieżąco, podawane przez koordynatora projektu i asystenta koordynatora poprzez Facebooka, stronę internetową szkoły, radiowęzeł oraz tablicę ogłoszeń.

AKTUALIZACJA

W związku z pojawiającymi się pytaniami dotyczącymi staży w Hiszpanii latem 2016 r. informuję, że:
- Projekt złożonych w ramach Akcji 1. Mobilność uczniów i kadry programu Erasmus+ Kształcenie i szkolenia zawodowe („Międzynarodowy dialog zawodowy”), nie ma nic wspólnego z realizowanym przez szkołę projektem "Podkarpacie stawia na zawodowców".
- Uczniowie, którzy biorą udział w projekcie " Podkarpacie stawia na zawodowców" będą mogli wziąć udział w projekcie "Międzynarodowy dialog zawodowy”, a tym samym w stażach zagranicznych w Hiszpanii latem 2016 r.
- Szczegółowe informacje na temat projektu będą przekazane w trakcie spotkań z uczniami we wrześniu tego roku (realizacji projektu rozpoczyna się w dniu 1 czerwca 2016 r., ale kampania informacyjna i rekrutacja rozpocznie się we wrześniu).
- W projekcie będą mogli wziąć udział uczniowie kształcący się obecnie w klasie pierwszej w zawodzie kucharz (ZSZ) i Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych. Niesyte w tym projekcie nie przewidujemy staży dla uczniów kształcących się w zawodzie fryzjer. Staże dla uczniów kształcących się w zawodzie fryzjer zostaną uwzględnione we wniosku, który zostanie opracowany na wiosnę 2016 r.
- Wszelkich informacji na temat projektu udzielają koordynator projektu p. Paweł Cisoń oraz asystent koordynatora p. Grażyna Litwin.