Rok Szkolny 2011/2012


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Archiwum

Uczniowie ZSP Nr 2 im Ks. Stanisława Szpetnara uczestniczyli w obchodach 105. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

swieto niepodleglosci 2023Święto Niepodległości w Polsce to okazja do celebrowania ducha patriotyzmu, jedności narodowej i narodowej dumy. Święto 11 Listopada upamiętnia odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku po 123 latach zaborów. Stanowi symbol zwycięstwa oraz odrodzenia Ojczyzny i Narodu.

Czytaj więcej...

Szkolenie cukiernicze

szkolenie cukiernicze 2023W dniu 18.10.2023 r. uczniowie naszej szkoły kształcący się w zawodzie cukiernik u pana Arkadiusza Deptucha, brali udział w szkoleniu cukierniczym. Pod okiem mistrzów uczyli się wykonywać mono porcje, dekorować różne ciasta oraz poznawali tajniki przygotowania i dekoracji tortów.

Czytaj więcej...

Praktyki branżowe w Portugalii

portugalia 202318.04.2023 r. odbyło się spotkanie z uczniami oraz ich rodzicami, którzy wyjadą w czerwcu do Portugalii na praktyki branżowe w ramach projektu Ja w Europie - marzenia się spełniają.

Czytaj więcej...

Dzień Edukacji Narodowej

den 202214 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, zwany również Dniem Nauczyciela. Obchodzony jest w rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej w 1773 roku.

Czytaj więcej...

Profilaktyka w szkole

profilaktyka 2022W dniu 18 maja odbyły się w naszej szkole warsztaty mające na celu poszerzenie wśród uczniów wiedzy dotyczącej rozwiązywania konfliktów na drodze mediacji.

Czytaj więcej...

EB Dark Mode