Dni Otwarte 2024 - podsumowanie

dzien otwarty 2024Mamy zaszczyt podzielić się wrażeniami z naszych działań podczas dni otwartych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Krośnie, które odbyły się 11 kwietnia.

Tegoroczne ,,Dni Otwarte” obfitowały w liczne atrakcje i niespodzianki przygotowane specjalnie dla ósmoklasistów. Były one okazją do poznania bogatej oferty edukacyjnej na rok szkolny 2024/2025.

Uczniowie mieli możliwość zwiedzenia szkół i poszczególnych pracowni, a także wzięcia czynnego udziału w różnorodnych aktywnościach związanych z poszczególnymi kierunkami kształcenia. Dla nich przygotowano wiele atrakcji, które dostarczyły informacji o szkole i kierunkach kształcenia.

Uczniowie uzyskali wiele ciekawych informacji na przyszłych zawodów. Obejrzeli wiele ciekawych pracowni, m.in. gastronomiczną, fryzjerską, kosmetyczną, chemiczną oraz strzelnicę wirtualną.

Dziękujemy również uczniom i nauczycielom szkół podstawowych za tak liczne przybycie oraz zainteresowanie naszą szkołą.

opracowała: Agnieszka Gonet