Mikołajkowy Turniej w Piłkę Siatkową

turniej mikolajkowy 2023To był turniej, który odbywa się cyklicznie w naszej szkole od wielu lat. Ten był wyjątkowy ze względu na liczną grupę drużyn, które wystartowały w rozgrywkach (było ich aż 16) oraz ze względu na atmosferę, która pokazała, że ambicje podczas rozgrywek nie przeszkadzały fantastycznej zabawie, tańcom cheerleadersów i cheerleaderek, gorącemu dopingowi i zajadaniu się słodkościami od Świętego Mikołaja.

Organizatorami tej imprezy byli nauczyciele wychowania fizycznego. Aby każda z drużyn mogła pokazać swoje sportowe umiejętności, rywalizowali w 4 grupach po 4 drużyny w grupie, w których „każdy grał z każdym”. Rozegrano aż 28 meczy, 64 sety przez ok. 6 godzin bez przerwy. To był maraton.

Gratulacje za wytrwałość i zaangażowanie uczniom i nauczycielom!!! Zobaczcie zdjęcia, bo nie ma powodów więcej pisać.

Opracował: Wiesław Wójcik