Aktualności
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szkolny konkurs o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”

AKADEMIA MŁODEGO ZAWODOWCA – MAŁY CUKIERNIK

akademia maly cukiernik 2018Po raz drugi w naszej szkole odbyły się warsztaty AKADEMII MŁODEGO ZAWODOWCA.


Tym razem gościliśmy uczniów IV klasy Szkoły Podstawowej z Głowienki wraz z opiekunem. Pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów gastronomicznych uczestnicy warsztatów zgłębiali wiedzę nie tylko na temat zdobienia i dekoracji ciasteczek, ale również wykonania lukru królewskiego i wielu kolorowych ozdób, które użyte zostały do dekoracji.
Każde ciasteczko świąteczne wykonane przez uczestników warsztatów było unikalne, nie zabrakło też słodkich wrażeń. Dekorowanie ciasteczek pozwala tworzyć niepowtarzalną atmosferę i piękne kreacje, które można podarować komuś bliskiemu lub po prostu… zjeść.
Mali cukiernicy wykazali się umiejętnością pracy w grupie, kreatywnością i wytrwałością w dążeniu do celu.
Warsztaty zdobienia cukierniczego umożliwiają rozszerzenie wiedzy na temat dekorowania ciasteczek, a także nabycie szeregu praktycznych umiejętności, pozwalających na samodzielne przygotowanie np. ozdób wielkanocnych w domu.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.