Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Spotkanie Misyjne w naszej szkole

spotkanie misyjne 201626 października 2016 r. z okazji Tygodnia Misyjnego, w naszej szkole Grupa Misyjna RAFIKI zorganizowała „Spotkanie Misyjne” z Siostrą Agatą i siostrą Krystyną ze Zgromadzenia Sióstr Klawerianek w Krośnie.

Siostry przybliżyły młodzieży aktualną sytuację i problemy ludzi żyjących na Wyspach Zielonego Przylądka, a przede wszystkim dzieci. Dzięki m.in. prezentacji zdjęć, uczestnicy spotkania mogli na własne oczy zobaczyć, jak wygląda codzienne życie ludności na wyspach. Poza tym Siostry wyjaśniły uczestnikom spotkania na czym polega „adopcja dzieci na odległość” oraz w jaki sposób można skutecznie wspierać różne Akcje i Projekty Misyjne. W spotkaniu wzięły udział klasy: I TF, II TF i III TF. Była to wspaniała okazja do przybliżenia problematyki misyjnej, uwrażliwienia na potrzeby drugiego człowieka i zachęcenia naszej młodzieży do włączenia się w te inicjatywy oraz pracę w wolontariacie misyjnym.

Opracował opiekun Grupy Rafiki: mgr Wojciech Bazan

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 251 gości oraz 0 użytkowników.