Rok Szkolny 2010/2011


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2010/2011

Lekcje samorządowe

23 maja 2011 roku w Urzędzie Miasta Krosna, w ramach programu „Lekcje samorządowe” uczniowie ZSP Nr 2 poprowadzili lekcję na temat: Afryka – nasza wspólna sprawa. Działalność społeczności lokalnej na rzecz Afryki. Program skierowany jest do uczniów szkól ponadgimnazjalnych, a za cel stawia sobie poszerzenie wiedzy na temat problemów środowiska lokalnego i świata oraz stworzenie możliwości żywego kontaktu władz miasta i młodzieży. Lekcja prowadzona przez uczniów naszej Szkoły wzbudziła wielkie zainteresowanie i sprowokowała do dyskusji na temat trudnej sytuacji życiowej mieszkańców Afryki i możliwości pomocy dla tego rejonu Ziemi. W przygotowanie i prezentację tematu zaangażowali się uczniowie klasy III TG: Marzena Czubska, Joanna Kielar, Ada Czekańska, Ewa Przybylska, Kamil Grunt oraz Daniel Liszka z klasy III TK/F i gościnnie absolwentka naszej szkoły Marta Stadler, która wzbogaciła lekcję występem artystycznym. Miło Nam było także gościć na lekcji współpracujące przy jej przygotowaniu siostry Klawerianki: s. Jolantę i s. Agatę, którym serdecznie dziękujemy za pomoc. Opiekunem grupy i szkolnym koordynatorem lekcji była p. Joanna Chudy.

EB Dark Mode