Rok Szkolny 2014/2015
Covid-19


fb youtube flickr pinterest

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2014/2015

Byle do Warszawy... czyli wyjazd wolontariuszy na nagranie programu "Twoja twarz brzmi znajomo"

ttbzNie przegap i w dniu 25 kwietnia 2015 r. oglądaj w telewizji Polsat show "Twoja twarz brzmi znajomo". 14 kwietnia grupa wolontariuszy ze Szkolnych Klubów Wolontariusza nagrodzonych w III i IV edycji Krośnieńskiego Dnia Wolontariatu oraz wolontariusze Stowarzyszenia Lazarus wraz z opiekunami mieli niecodzienną okazję uczestniczyć w nagraniu jednego z odcinków telewizyjnego show "Twoja twarz brzmi znajomo".

Organizatorem wyjazdu było koło Hospicyjno-Charytatywne "CARITAS" w Krośnie oraz Towarzystwo Przyjaciół Krośnieńskiego Hospicjum. W tej niezwykłej przygodzie z naszej szkoły udział wzięli uczniowie: Bartłomiej Bielawa, Kamila Owczarska, Sylwia Suszek, Weronika Król.

Przez dziewięć tygodni uczestnicy programu wcielają się w wybrane ikony światowej i polskiej muzyki, przechodzą zaskakujące metamorfozy. Artysta, który najwierniej odtworzy wylosowanego przez siebie wokalistę i najbardziej ujmie serce jury zdobywa tytuł zwycięzcy odcinka i czek na 10 000 zł, który przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny. Po dziewięciu odcinkach czterech najlepszych uczestników przechodzi do wielkiego finału, w którym sami artyści decydują w czyją postać chcą się wcielić. W wielkim finale poprzednia punktacja się nie liczy. Ważne są punkty przyznane przez jury w tym odcinku. Zdobywca największej liczby punktów, wygra czek o wartości 100 000 złotych, który przekaże na wybrany przez siebie cel dobroczynny.

W tej edycji programu bierze udział aktor pochodzący z Krosna Robert Rozmus. Artysta od lat wspiera krośnieńskie hospicjum "Caritas" i to właśnie jego postanowiliśmy wesprzeć swoją obecnością i.... gorącym aplauzem. Będąc w studio nagraniowym mogliśmy zobaczyć kulisy tworzenia telewizyjnego show, zobaczyć pracę artystów, konferansjerów, całego sztabu specjalistów od wizerunku, scenografów, operatorów... Praca to niełatwa i wyczerpująca, samo nagranie trwa ok. 6 godz., charakteryzacja uczestników ok. 4 godz.

Zgodnie z warunkami umowy fotorelację z naszego uczestnictwa w nagraniu opublikujemy po jego emisji w telewizji Polsat, tj. 25 kwietnia 2015 r. a teraz prezentujemy zdjęcia naszej "ekipy" sprzed hali Mery gdzie odbywało się nagranie i "nocny fotoreportaż " z Placu Defilad gdzie zatrzymaliśmy się w drodze powrotnej.

Wszystkie odcinki programu "Twoja twarz brzmi znajomo" można obejrzeć na www.ipla.tv i www.twojatwarzbrzmiznajomo.polsat.pl.
Warto też zajrzeć na faceebook Roberta Rozmusa www.robertrozmus.pl

opracowała Grażyna Litwin, opiekun SKW