Rok Szkolny 2014/2015
Covid-19


fb youtube flickr pinterest

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/Tajemniczy_ogród_marzeń oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Rok Szkolny 2014/2015

Tajemniczy ogród marzeń

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/Tajemniczy_ogród_marzeń oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

ogrod marzen25.03.2015 r. odbył się w naszej szkole Wieczór poetycko – muzyczny: "Tajemniczy ogród marzeń".

Z tej okazji Dyrektor Szkoły P. Ewa Starowiejska i Zespół Admiratio zaprosili na to spotkanie licznych Gości. Wśród przybyłych byli: P. Zbigniew Kubit Przewodniczący Rady Miasta Krosna; P. Zdzisław Dudycz Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krosna; P. Piotr Grudysz Przewodniczący Komisji Rodziny i Edukacji; P. Zygmunt Rysz Naczelnik Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki; P. Urszula Pelczar Starszy Wizytator KO w Rzeszowie; P. Wojciech Telesz Wizytator KO w Rzeszowie; P. Marta i Czesław Matelowscy – Cech Rzemiosł Różnych w Krośnie; P. Wiesław Mezglewski Dyrektor Handlowy Firmy WOOMAR – FOOD; P. Józef Kiełtyka – właściciel Piekarni w Łężanach; P. Bogdan Preisner – właściciel Firmy AXEL w Krośnie; P. Lidia Kasińska Dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół Nr 5 w Krośnie; ks. Józef Gibała Dyrektor OTD w Krośnie, P. Wojciech Pachana i P. Krzysztof Kłosowicz – operatorzy kamer; P. Paweł Okoniewski – nagłośnienie imprezy; P. Bożena Żelak i P. Małgorzata Raś – Rada Rodziców ZSP Nr 2; Rodzice uczniów należących do zespołu Admiratio; Wicedyrektor P. Agata Betlej; Kierownik Szkolenia Praktycznego P. Barbara Kozdraś; Nauczyciele ZSP Nr 2 – P. Alicja Kus z synem Michałem, P. Krystyna Paradysz z córkami Julią i Wiktorią, P. Ewa Długosz – Radoń z synem Miłoszem, P. Małgorzata Mercik, P. Małgorzata Ciereszyńska, P. Krzysztof Gierlasiński, uczennice z kl. IV TF.

Program Wieczoru poetycko – muzycznego obejmował występ zespołu Admiratio, który przedstawił montaż słowno – muzyczny „Tajemniczy ogród marzeń” i poczęstunek „Stół dotknięty czarodziejską różdżką”. Poczęstunek przygotowały: P. Agata Paradysz, P. Agnieszka Gonet i P. Elżbieta Matusz wraz z uczennicami z kl. I TŻ – przygotowanie potraw; P. Anna Kustroń i uczennice z kl. III TŻ – obsługa kawiarenki oraz dekorację w tym m.in. stoły wykonali uczniowie z kl. I TŻ i I F/W pod kierunkiem P. Haliny Szpiłyk. Tego wieczoru można było zakupić różne rodzaje pieczywa z Piekarni P. Józefa Kiełtyki, pamiątki misyjne oraz nową płytę zespołu Admiratio. Oprócz stołów można było również podziwiać ciekawe fryzury zaprezentowane na główkach pokazowych przygotowane przez uczennice z klas fryzjerskich pod kierunkiem P. Danuty Gnap, P. Liliany Sawaryn i P. Magdaleny Ochwat. Dochód z imprezy zostanie przekazany dzieciom z Wysp Zielonego Przylądka, w ramach Akcji Misyjnej „Przedszkole Santiago”, który realizowany jest wspólnie z Siostrami Klaweriankami.

Zespół Admiratio wystąpił w składzie: Barbara Szczurek, Natalia Grzesik, Justyna Marosz, Angelika Noga, Klaudia Kochan oraz opiekun zespołu P. Wojciech Bazan. Gościnnie wystąpili nasi absolwenci: Marta Topolska (Stadler), Agnieszka Bobusia i Sławomir Wilk, a także dzieci naszych nauczycieli: Julia, Wiktoria, Michał i Miłosz.

Była to wspaniała impreza, która z jednej strony była okazją do promocji naszej szkoły w środowisku lokalnym, a z drugiej pozwoliła wesprzeć Akcję Misyjną. Poza tym dostarczyła ona wszystkim niezapomnianych przeżyć, które z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci.

Opracował:

P. Wojciech Bazan – opiekun zespołu Admiratio

 {gallery}AKTUALNOSCI/Tajemniczy_ogród_marzeń{/gallery}