Rok Szkolny 2014/2015

Rok Szkolny 2014/2015

Luksus i komfort czyli Arłamów!

9 grudnia 2014 r. uczniowie klasy III technikum żywienia i usług gastronomicznych odbyli wycieczkę przedmiotową, której celem było poznanie funkcjonowania czterogwiazdkowego obiektu gastronomiczno – hotelowego w Arłamowie.

Uczniowie mieli okazję obejrzeć apartamenty i pokoje hotelowe, kuchnie i wszystkie jej działy, SPA, obiekty sportowe, itp. Szef kuchni zaznajomił uczni ów z formami pracy i metodami przygotowywania potraw. Wszyscy byli zachwyceni i urzeczeni luksusem oraz komfortem zwiedzanego obiektu. Niektórzy uczniowie podzielili się swoimi marzeniami o chęci pracy w takim miejscu. Wycieczka stała się motywacją dla uczniów do większego wkładu w naukę i uczestnictwo w zajęciach praktycznych w celu osiągnięcia w przyszłości sukcesu zawodowego.
Organizatorem wycieczki była pani Halina Szpiłyk, zaś w opiece pomogła pani Anna Kustroń.