Rok Szkolny 2014/2015

Rok Szkolny 2014/2015

Obchody Światowego Dnia Oszczędzania

31 października 2014r. społeczność międzynarodowa obchodzi Światowy Dzień Oszczędzania. W ramach tej akcji nauczyciele przedmiotów ekonomicznych (p. A. Betlej, p. I. Turek, p. K. Paradysz) przygotowali szereg działań promujących inicjatywę oszczędzania wśród młodzieży.

Z tej okazji w naszej szkole uczniowie pod kierunkiem p. Iwony Turek, wykonali gazetkę tematyczną. Na drzwiach poszczególnych klas, pojawiły się hasła dotyczące oszczędzania.

01a

Na podsumowanie w/w działań 6 listopada 2014r. odbył się Quiz ekonomiczny „ W świecie pieniądza". Jego celem było rozwijanie wiedzy uczniów w zakresie finansów osobistych. W quizie wzięła udział młodzież z klas: IV TG, III TŻ, IV TF, II TF/TC, IIC.

05a

Zwycięzcami quizu zostali Sylwia Suszek i Bielawa Bartłomiej z klasy III TŻ. Drugie miejsce zajęły Paulina Tęczar oraz Agnieszka Szepielak z IV TG. Trzecie miejsce przypadło Damianowi Gnap i Jakubowi Sobolewskiemu, również z IV TG.

07a