Rok Szkolny 2014/2015

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów AKTUALNOSCI/Nawiedzenie_Symboli_ŚDM oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Rok Szkolny 2014/2015

Nawiedzenie Symboli ŚDM

symboleW dniu 25 maja br. do Krosna, do Bazyliki Farnej, zostały przywiezione Symbole Światowych Dni młodzieży – Krzyż i Ikona Matki Bożej.

Następnego dnia czyli 26 maja zostały one procesyjnie przeniesione do Kościoła Franciszkanów. Tutaj o godzinie 8 rano została odprawiona Uroczysta Msza Święta, a po niej adoracja przy Krzyżu i Ikonie Matki Bożej, w której wzięła udział młodzież z krośnieńskich szkół, w tym nasi uczniowie z klas III F, I TF i III TF pod opieką nauczycieli: P. Celiny Luli, P. Piotra Szuryna i P. Wojciecha Bazana. W trakcie adoracji, każdy z uczestników mógł podejść i ucałować Krzyż i Ikonę Matki Bożej. Było to dla Wszystkich ogromne duchowe przeżycie, zważywszy na fakt, iż taka chwila może już nigdy w życiu się nie zdarzyć.

Opracował: mgr Wojciech Bazan

{gallery}AKTUALNOSCI/Nawiedzenie_Symboli_ŚDM{/gallery}