Rok Szkolny 2014/2015

Rok Szkolny 2014/2015

Słodki wieczór w RCKP

operaW sobotę 16 maja 2015  w Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie uczennice z klasy I i III TŻ wraz z nauczycielami panią Alicją Kus i Elżbietą Jaracz przygotowały  oprawę gastronomiczną  spektaklu "Musical & Opera", który miał charakter charytatywny.

W czasie trwania przerwy nasze uczennice  zatroszczyły się o dobry nastrój widzów serwując ciepłe napoje i słodkie „co nieco”.
Poczęstunek w formie bankietowych ciastek został wcześniej przygotowany przez uczniów z kl. I TŻ, którzy pod opieką nauczycieli: pani Agaty Paradysz, Elżbiety Matusz i Elżbiety Jaracz na zajęciach z pracowni gastronomicznej skrzętnie je wytwarzali.