Rok Szkolny 2014/2015

Rok Szkolny 2014/2015

Wycieczka klasy II TA/TŻ

wycieczka krakow 2022W poniedziałek 13 czerwca 2022 r. odbyła się wycieczka klasy II TA/TŻ do Krakowa. Celem naszej wyprawy było zwiedzanie miasta, wizyta w zoo, ale przede wszystkim dobra zabawa.

Najpierw udaliśmy się do zoo. Mogliśmy tam zobaczyć małpy, sowy, żyrafy,tygrysy, lwy, jaguary, a także wiele innych gatunków zwierząt.
Następnie udaliśmy się do Exit Roomu, położonego w samym sercu miasta na Rynku Krakowskim. Uczestnicy zabawy zostali zamknięci w czterech pokojach i aby się z nich wydostać, musieli rozwiązać ciąg zagadek intelektualnych.
Pełni energii przystąpiliśmy do zadań w pokojach: Prison Break, Amber Gold, Alicja, Killer.
Exit Room to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu, a gra wymagała sprytu, logicznego myślenia i dobrej współpracy.
Pod koniec dnia wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni i szczęśliwie wróciliśmy do Krosna .

opracowała: wych. Iwona Milczek-Hejnar