Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2013/2014

Radość dziecka jest bezcenna !

14 czerwca 2014 r.  plac przed Oratorium ,,Twój Dom” na ulicy Wojska Polskiego w Krośnie zamienił się w fantastyczną krainę zabawy.

Organizatorzy przygotowali dla dzieci wiele atrakcyjnych zabaw i konkursów.  Nasza szkoła także włączyła się w organizację pikniku. Uczniowie przy wsparciu nauczycieli  postanowili zaskoczyć uczestników swoimi oryginalnymi pomysłami na zabawę. Diana Borek, Klaudia Hejnar , Kamila Owczarska oraz Krystyna Jaworska uczennice klas o profilu gastronomicznym oferowały dzieciom naukę  składania serwetek, samodzielne wykonanie wesołych kanapek i smacznych koreczków,
a także udział w konkursach rozpoznawania warzyw, owoców, przyborów kulinarnych oraz na najdłuższą obierkę z jabłka. Dużą popularnością cieszyły się warzywne i owocowe koktajle promujące zdrową żywność.
Natomiast uczniowie klas o profilu fryzjerskim: Anna Górska, Elżbieta Hap, Paulina Karaś, Aleksandra Niziołek, Anna Turek, Sabina Polakowska, Kamila Gromczyńska, Barbara Giermańska, Alicja Zawada i Łukasz Muszyński musieli bardzo się spieszyć z wykonywaniem fryzur  oraz malowaniem twarzy. Usługi tego rodzaju cieszyły się ogromną popularnością, a do adeptów sztuki fryzjerskiej i makijażu ustawiała się kolejka. I nic w tym dziwnego, bo nasi uczniowie potrafili uszczęśliwić każde dziecko, a dzięki ich zdolnościom i umiejętnościom dzieci zamieniały się w bajkowych bohaterów.
Wspólna zabawa i możliwość  sympatycznego spędzenia wolnego czasu przyniosła radość wszystkim, zarówno organizatorom jak i uczestnikom.


Nad dobrą organizacją i przebiegiem imprezy czuwali opiekunowie: Barbara Kozdraś, Danuta Gnap, Magdalena Ochwat, Halina Szpiłyk, Anna  Kustroń, Agnieszka Gonet, Małgorzata Płatek.

EB Dark Mode