Rok Szkolny 2013/2014

Rok Szkolny 2013/2014

Festyn Rodzinny w Krośnie - Białobrzegach

W sobotę dnia 24 maja 2014r. w Szkole Podstawowej Nr 3 odbył się Festyn Rodzinny. Nasza szkoła uatrakcyjniła program imprezy organizując rowerowy tor przeszkód, który przygotował i przeprowadził nauczyciel wychowania fizycznego p. Krzysztof Gierlasiński. Cieszył się on dużym zainteresowaniem a jego uczestnikami byli zarówno uczniowie jak i ich rodzice.Z zapowiedzi, organizator liczy na nasz udział w kolejnych festynach.

Była to bardzo dobra okazja do promocji szkoły w środowisku lokalnym.

Była to bardzo dobra okazja do promocji szkoły w środowisku lokalnym.