Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2013/2014

Klaudia Zajchowska laureatką konkursu „Prozdrowotne walory produktów mlecznych”

Uczennica  klasy II TŻ Klaudia Zajchowska została laureatką konkursu pt. „Prozdrowotne walory produktów mlecznych”, polegającego na przygotowaniu prezentacji multimedialnej. Konkurs był organizowany przez Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej ,,EKO-  DAR” w Świlczy oraz Zespół Szkół Gospodarczych w Rzeszowie. Nad imprezą  honorowy patronat objął Podkarpacki Kurator Oświaty.
23 maja br. podczas trwania VIII edycji Targów EKOGALA 2014 , które odbywały się na Hali Podpromie w Rzeszowie, nastąpiło uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu.  Podczas Targów odbywały się także różne konkursy i pokazy żywności ekologicznej, w których chętnie brali udział reprezentanci naszej szkoły.
Przy realizacji nagrodzonej  prezentacji  Klaudii Zajchowskiej pomagała uczennica kl. II K /W Sabina Pleśniar, pod względem merytorycznym opiekę objęły p. A. Gonet i p. H. Szpiłyk. Podziękowania należą się również p. G. Litwin, która czuwała nad właściwą oprawą prezentacji.

Wyróżnionej uczennicy gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

EB Dark Mode