Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Rok Szkolny 2013/2014

Majówka Misyjna…

W dniu 13 maja 2014 r.  Siostry Klawerianki i Wspólnota Misyjna „FURAHA”, Radio FARA wraz z Grupą Apologus, młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w  Krośnie – klasy fryzjerskie wraz z nauczycielami zawodu P. Danutą Gnap, P. Lilianą Sawaryn i P. Anetą Nowotyńską oraz Wolontariat Misyjny – Grupa „RAFIKI” z naszej szkoły, której opiekunem jest P. Wojciech Bazan, przygotowali wspólnie MAJÓWKĘ MISYJNĄ pod hasłem: „DOM MOJEGO PRZYJACIELA Z MISJI”. Gościem specjalnym był O. Otto Katto misjonarz z Ugandy.

Majówka odbyła się na Hali Widowiskowo – Sportowej w Krośnie. Program obejmował Mszę Św., wspólne zabawy oraz wiele atrakcji typu: Cukiernia Bambo, Targ pod Baobabem, Fryzury Świata, Malowanie Twarzy, budowanie misyjnego   domu z materiałów ekologicznych.

W imprezie wzięło udział blisko 1000 dzieci ze szkół podstawowych i młodzieży z gimnazjum,  z województwa podkarpackiego.


Notatkę opracował:

mgr Wojciech Bazan

EB Dark Mode