Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Rok Szkolny 2013/2014

Targi Edukacyjne

Jak co roku w Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Krośnie odbyła się XI edycja Targów Edukacyjnych.

Przygotowana przez naszą szkołę  ekspozycja prezentowała kierunki kształcenia w taki sposób, by zachęcić uczniów do podjęcia nauki w zawodach: technik usług fryzjerskich, technik żywienia i usług gastronomicznych, technik technologii  żywności, kucharz, cukiernik, fryzjer, piekarz.

Eksponowany w ciekawy sposób stół wielkanocny z pisankami z ciasta kruchego udekorowanymi barwnym lukrem oraz palma wykonana metodą  carvingu przyciągały wzrok nie tylko młodzieży, ale i dorosłych. Ponadto uczennice z kl. III TG wykonywały zakąski w formie pingwinów i biedronek, które można było zdegustować.

Uczniowie również bardzo chętnie korzystali z usług fryzjerskich starszych koleżanek prezentujących w ten sposób swoje umiejętności zawodowe.

Zgłodniali zwiedzający mogli zaspokoić głód ciepłymi proziaczkami i drobnymi ciasteczkami.

Za przygotowanie ekspozycji i poszczególnych jej elementów odpowiedzialne były panie: Barbara Kozdraś, Elżbieta Matusz, Agata Paradysz, Barbara Lągawa - Dereń, Magdalena Ochwat - Miąsik i Elżbieta Jaracz.

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę pana Józefa Kiełtyki - właściciela Piekarni w Łężanach, który wspomógł naszą ekspozycję swoimi piekarsko-cukierniczymi wyrobami.

EB Dark Mode