Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Rok Szkolny 2013/2014

"Tak Pomagam"

„Jedynie prawdziwy człowiek zauważy potrzeby innego człowieka. Jedynie człowiek wielkiego serca wyciągnie doń pomocną dłoń”

W dniu 12.04.2014r. w ramach ogólnopolskiej akcji Caritas „Tak Pomagam” w ośmiu punktach handlowych w Krośnie odbyła się zbiórka żywności.

Do akcji włączyli się uczniowie z kilku krośnieńskich szkół tj.: ZSP Nr 2, 2LO, Gimnazjum Nr 3, ZSP Nr 1, 2LO, 1 LO oraz wolontariusze z Krośnieńskiego Hospicjum. Z Naszej Szkoły udział wzięli uczniowie: Bartłomiej Bielawa, Katarzyna Wójtowicz, Zuzanna Kubit, Sylwia Suszek, Katarzyna Soboń, Renata Faliszek, Patrycja Kobak, Joanna Jurasz, Katarzyna Pękalska, Sabina Hejnar, Patrycja Zygmunt, Jolanta Ciuła, Paulina Karaś, Katarzyna Kmon, Klaudia Wąchała, oraz pani Grażyna Litwin.

Celem zbiórki było zebranie produktów spożywczych z długim terminem przydatności do spożycia oraz łatwych w przechowywaniu. Wystarczyło kilka godzin, żeby kosze zapełniły się darami serca. Liczył się nawet najmniejszy gest solidarności. Dziękujemy wszystkim za okazaną dobroć.

opracowała: Grażyna Litwin – opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza

EB Dark Mode