Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2013/2014

Promocja szkoły w Wiśniowej

W dniu 3 kwietnia w Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej zorganizowano Targi Edukacyjne, w których wzięli udział przedstawiciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2 w Krośnie oraz Środowiskowego Hufca Pracy.
Wydarzenie było adresowane do młodzieży z miejscowego gimnazjum oraz rodziców, nauczycieli i pedagogów. Stoisko Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2w Krośnie cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających. Młodzież wraz z opiekunami udzielała informacji na temat aktualnej oferty edukacyjnej oraz prezentowała zawody, w których kształci się na co dzień.

EB Dark Mode