Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2013/2014

II Wojewódzki Konkurs Dekoracji Stołów

Uczniowie klasy II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych: Karolina Czaja i Mateusz Hac pod opieką p. Anny Kustroń wzięli udział w  II Wojewódzkim Konkursie Dekoracji Stołów w Sanoku. Tematem przewodnim konkursu było motto: „Walentynkowo przez cały rok”. Celem turnieju było przede wszystkim zainspirowanie uczniów do kreatywności i innowacyjności w zakresie aranżacji stołów, pobudzenie i rozwijanie zainteresowań oraz promocja talentów sztuki dekoracji. Zadaniem uczestników było nakrycie stołu w sposób przez nich wcześniej zaplanowany oraz zgodny z zasadami oraz prawidłowy dobór zastawy i elementów dekoracyjnych. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością, i chociaż nie udało  nam się zdobyć miejsca na podium, uważamy udział w konkursie za udany. Zdobyliśmy nowe doświadczenia i zapał do pracy na przyszły rok.

EB Dark Mode