Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2013/2014

Nawiązanie współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową im. Stanisława Pigonia w Krośnie

25 marca 2014r. zainaugurowany został program współpracy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Stanisława Pigonia w Krośnie ze szkołami ponadgimnazjalnymi - "Szkoły Partnerskie". Nasza szkoła również włączyła się do tej współpracy. Pani Dyrektor Ewa Starowiejska z rąk Prorektora ds. studiów prof. ndzw. dr hab. Zbigniewa Barabasza odebrała tablicę, która zostanie umieszczona na budynku  szkoły jako potwierdzenie  uczestnictwa w programie.

Celem programu „Szkoły Partnerskie” jest upowszechnianie i popularyzowanie nauki
w zakresie kierunków kształcenia, prowadzonych w PWSZ w Krośnie, wspieranie podejmowanych przez szkoły inicjatyw na rzecz rozwoju intelektualnego i obywatelskiego młodzieży, wspieranie kadry pedagogicznej uczestniczących szkół w rozwoju osobistym i zawodowym, w podnoszeniu kwalifikacji, a także w realizacji wszelkich innych przedsięwzięć o charakterze edukacyjnym.

 

>>>KLIK<<<

EB Dark Mode