Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Rok Szkolny 2013/2014

Wieczór poetycko – muzyczny „Cztery Pory Roku – przejdźmy przez nie krok po kroku”

25.03.2014 r. – już po raz siódmy – odbył się w naszej szkole Wieczór poetycko – muzyczny.

Z tej okazji Dyrektor Szkoły P. Ewa Starowiejska i Zespół Admiratio zaprosili na to spotkanie licznych Gości. Wśród przybyłych byli: P. Bronisław Baran zastępca Prezydenta Miasta Krosna; P. Anna Bazan Przewodnicząca Komisji Rodziny i Edukacji; P. Anna Dubiel Przewodnicząca Komisji Kultury, Sportu i Turystyki; P. Zygmunt Rysz Naczelnik Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki; P. Marta Matelowska Kierownik Cechu Rzemiosł Różnych w Krośnie; P. Wiesław Mezglewski Dyrektor Handlowy Firmy WOOMAR – FOOD; P. Józef Kiełtyka – właściciel Piekarni w Łężanach; P. Witold Deptuch Dyrektor Miejskiego Zespołu Szkół Nr 4 w Krośnie; P. Jan Pigoń Wicedyrektor Miejskiego Zespołu Szkół Nr 5 w Krośnie; P. Wojciech Pachana i P. Krzysztof Kłosowicz – operatorzy kamer; P. Daniel Jakubowicz – nagłośnienie imprezy; P. Bożena Żelak i P. Lucyna Szymańska – Rada Rodziców ZSP Nr 2; Rodzice uczniów należących do zespołu Admiratio; Wicedyrektor P. Agata Betlej; Kierownik Szkolenia Praktycznego P. Barbara Kozdraś; Nauczyciele ZSP Nr 2 – P. Elżbieta Jaracz, P. Alicja Kus, P. Elżbieta Matusz, P. Agata Paradysz wraz z uczniami z klas I TŻ, II TŻ i III TG; P. Ewa Długosz – Radoń z uczennicami z kl. I TF/TC.


Program Wieczoru poetycko – muzycznego obejmował występ zespołu Admiratio, który przedstawił montaż słowno – muzyczny „Cztery Pory  Roku – przejdźmy przez nie krok po kroku” oraz Poczęstunek „Słodka etiuda Czterech Pór Roku”. Tego wieczoru można było również zakupić różnorodne pamiątki misyjne, płyty zespołu Admiratio oraz różne rodzaje pieczywa z Piekarni P. Józefa Kiełtyki. Dochód z imprezy został przekazany na Akcję Misyjną „Pomóż 6- letniej Gervanii” dla dziewczynki, która w pożarze straciła nogę, włosy i uszy – na protezę i rehabilitację, prowadzoną przez Siostry Klawerianki. W tej akcji wzięła udział cała społeczność naszej szkoły ponieważ stoiska z pamiątkami i pieczywem były dostępne przez cały dzień.

Zespół Admiratio wystąpił w składzie: Wioleta Głód, Natalia Grzesik, Klaudia Kobak, Barbara Szczurek, Emilia Nowak, Jolanta Starowiejska, Maria Fedko, Kamila Szlama, Wioleta Kardasz i Sławomir Wilk oraz opiekun zespołu P. Wojciech Bazan. Gościnnie wystąpiła: Justyna Chudy.

Była to wspaniała impreza, która z jednej strony była okazją do promocji naszej szkoły w środowisku lokalnym, a z drugiej pozwoliła wesprzeć Akcję Misyjną. Poza tym dostarczyła ona wszystkim niezapomnianych przeżyć, które z pewnością na długo pozostaną w ich pamięci.

Opracował: P. Wojciech Bazan – opiekun zespołu Admiratio

EB Dark Mode