Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Rok Szkolny 2013/2014

Wiosenne Metamorfozy w Krośnie

W dniu 26.03.2014r. w naszej szkole odbył się konkurs pod nazwą Wiosenne Metamorfozy, którego współorganizatorem był Środowiskowy Hufiec Pracy w Krośnie. Konkurs skierowany był do uczennic kształcących się w zawodzie fryzjer i polegał na przygotowaniu całościowej stylizacji obejmującej fryzurę, makijaż i strój. Motywem przewodnim były przemiany wizerunku, jakim chętnie poddaje się płeć piękna wiosną.

Konkurs miał na celu rozwijanie umiejętności zawodowych w zgodzie z obowiązującymi trendami we fryzjerstwie, kosmetyce i wizażu. Stanowił również doskonałą okazję do uzewnętrznienia własnego potencjału twórczego adeptek fryzjerstwa oraz do współzawodnictwa i konfrontacji umiejętności zawodowych.

Do konkursu przystąpiło dziesięć uczennic. Stylizacji zostały poddane modelki zaproszone przez uczestniczki konkursu. Czas przeznaczony na wykonanie zadania wynosił 120 minut. Jury stanęło przed bardzo trudnym zadaniem, ponieważ wszystkie stylizacje prezentowały wysoki poziom estetyczny. W klasyfikacji końcowej I miejsce przyznano Izabeli Wojnarowskiej z klasy III TF, II – Alicji Chlebek z klasy III TF, natomiast III miejsce zajęła Anna Kozak z klasy II F. Wyróżnienie za oryginalną koncepcję wizerunku przyznano Monice Boczar z klasy III W. Ponadto nagrodę specjalną Dyrekcji ZSP nr 2 otrzymała Andżelika Panocha z klasy III F. Laureatki otrzymały  nagrody rzeczowe oraz dyplomy, natomiast pozostałe uczestniczki otrzymały upominki i podziękowania za udział w konkursie. Organizatorzy przewidzieli również drobne niespodzianki dla modelek.

Po wręczeniu nagród wszystkie dziewczęta zostały zaproszone na poczęstunek do szkolnej kawiarenki.

Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu na faworytkę publiczności na naszym profilu na Facebooku! Czeka nagroda!

EB Dark Mode