Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2013/2014

Nasza szkoła w play - offach I Ligi

Krośnieńskie siatkarki po rundzie zasadniczej zaczęły rywalizację w play – off I Ligi. W dniach 24 i 25. 03. W Hali Sportowo – Widowiskowej przy ul Bursaki walczyły z DevelopRes Rzeszów. Na zawodach piłki siatkowej już kolejny raz zaprezentowała się nasza szkoła, która przygotowała cieszące się dużym zainteresowaniem stanowisko fryzjersko kosmetyczne dla najmłodszych kibiców. Uczennice kl. III TF : Angelika Jedziniak, Klaudia Kochan, oraz Ewelina Betlej wraz z opiekunami : p. dyrektor Ewą Starowiejską i p. Celiną Lulą układały fryzury oraz malowały twarze w barwach klubowych.

Uczniowie naszej szkoły jako pełnoprawni członkowie  Klubu Kibica KSS Karpaty Krosno, swym dopingiem wspierali krośnieńskie zawodniczki. Opiekunem grupy był p. Krzysztof Gierlasiński.

EB Dark Mode