Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Rok Szkolny 2013/2014

Konkurs recytatorski

Dnia 20 marca 2014 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Jedliczu odbył się IV Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Sybirackiej, którego organizatorem było Starostwo Powiatowe wspólnie ze Związkiem Sybiraków w Krośnie.

W konkursie zaprezentowało się 100 uczestników z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych całego powiatu krośnieńskiego. Wzięła w nim udział również uczennica naszej szkoły – Emilia Nowak z klasy I TŻ. Recytowała wiersz Kazimiery Iłłakowiczówny „O Boże”.

Wszyscy recytatorzy otrzymali dyplomy uczestnictwa w konkursie z rąk starosty podkarpackiego.

EB Dark Mode