Rok Szkolny 2013/2014


fb youtube flickr pinterest instagram logo

Otwórz panel społecznościowy
Dzień Otwarty
XIX edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Niepodległa jest dla wszystkich
Pokaz umiejętności zawodowych uczniów klas pierwszych
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup

Rok Szkolny 2013/2014

Wojewódzki Konkurs Fryzjerski w Sanoku

Dnia 04.03.2014 r. uczennice naszej szkoły, kształcące się w zawodzie technik usług fryzjerskich, wzięły udział w wojewódzkim konkursie o tytuł „Najlepszego ucznia  w zawodzie fryzjer” pod hasłem „ Ślubne inspiracje”.

Organizatorem konkursu była Szkoła Zawodowa Nr 5 im. Ignacego Łukasiewicza w Sanoku. Do  konkursu zgłosiło się osiem  uczennic uczących się w kl. III i IV technik usług fryzjerskich z Jasła, Krosna, Sanoka i Rzeszowa, które zmierzyły się ze sobą czesząc upięcia na modelce wraz z mottem przewodnim nawiązującym do kształtu i charakteru fryzury.  Naszą szkołę reprezentowały uczennice kl. III TF: Mariola Sikora, która wykonała fryzurę zgodnie z mottem „Magiczny blask perły w koronie” i Paulina Karaś czesząc fryzurę zgodnie z mottem „Róża pustyni”. Zawodniczki w czasie 90 min wyczarowały fantazyjne upięcia podkreślone plecionkami, kwiatami, perłami i kryształkami, a całość przyozdobiła suknia ślubna i makijaż dopasowany do typu urody modelki.

Komisja Sędziowska po ocenie fryzury przyznała następujące miejsca:

  • I miejsce Adriana Wróbel kl. IV TF Szkoła Zawodowa Nr 5 w Sanoku
  • II miejsce Monika Śliwak kl. III TF Szkoła Zawodowa Nr 5 w Sanoku
  • III miejsce Mariola Sikora kl. III TF Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr2 w Krośnie

Wszyscy uczestnicy konkursu i ich opiekunowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureaci również  nagrody rzeczowe.  Zawodnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

EB Dark Mode