Rok Szkolny 2013/2014

Rok Szkolny 2013/2014

Promocja zdrowej żywności w Wojewódzkiej Bibliotece Pedagogicznej

W dniu 12.02.2014 roku nasza szkoła została poproszona o przygotowanie potraw  na warsztaty dotyczące promocji zdrowej żywności. Potrawy, które przygotowaliśmy to;

• Sałatka owocowa zaprawiana jogurtem naturalnym, która podawana była w pomarańczach
  • Kanapki dekoracyjne na pumperniklu oraz na krakersach
  • Różne rodzaje owoców.

Dodatkowym urozmaiceniem warsztatów był pokaz rzeźbienia w owocach i warzywach, które na miejscu wykonywały uczennice klasy III TG; Klaudia Nowak, Karolina Sieniawska, Edyta Wróbel- uczennice do pokazu przygotowywała pani Elżbieta Jaracz.

Na warsztaty zostali zaproszeni gimnazjaliści ze szkół krośnieńskich. Była to doskonała promocja naszej szkoły. O kierunkach kształcenia i życiu naszej szkoły mówiła pani dyrektor Ewa Starowiejska.

Za przygotowanie potraw oraz obsługę zaproszonych gości  była odpowiedzialna pani Alicja Kus wraz z uczennicami z klasy III TG.